Sztab WOŚP Walim podsumował 27. Finał

Sztab WOŚP Walim podsumował 27. Finał

Łącznie uzbieraliśmy 24 829,34 zł. z czego 7859,00 zł z licytacji na charytatywni.allegro.pl. gdzie można było wylicytować start w rajdach z Nr 1, przejazd „Zimówki” Fordem Sierra Cosworth wystawione przez grupę Walim Rajdowy. Suknie ślubną od Pauliny Brzezińskiej, przelot samolotem dla dwóch osób – dar od Bartka Kłosa oraz tytuł Kasztelana Zamku Grodno.

Miłym zaskoczeniem okazał się fakt wpłacenia przez licytującego Zamek Grodno kwoty o 1000 zł więcej niż wylicytowano. Jak co roku w sztabie nie zabrakło pysznych ciast, o które zadbała Publiczna Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Walimiu , za co bardzo dziękujemy, a dochód ze sprzedaży to kwota 700,59 zł. Z akcji „Kup zabawkę” udało nam się uzbierać 1346,65 zł i w tym momencie dziękujemy wszystkim, a w szczególności dzieciom, które przyniosły w tym celu swoje zabawki. Dziękujemy również pani Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Walimiu, która zawsze trzyma pieczę nad sprzedażą zabawek. Podziękowania kierujemy także do Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Walimiu, który rok rocznie angażuje się podczas finału, sprzedając aniołki z masy solnej. Na koniec serdeczne podziękowania dla wspaniałego Walimia Rajdowego, który wraz z zaprzyjaźnionymi kierowcami rajdowymi wsparł akcję WOŚP kwotą 5010,80 zł organizując Motoorkiestrę. Dziękujemy także wszystkim tym, którzy podarowali „gadżety” na licytację, dzięki Wam, z samej licytacji uzbieraliśmy 4402,20 zł. Dziękujemy także Ochotniczej Straży Pożarnej w Walimiu, która niezmiennie od kilku lat wspiera nas w działaniach na rzecz WOŚP. Dziękujemy wolontariuszom, którzy w ten mroźny dzień dzielnie zbierali datki do puszek.

Jesteście niesamowici! Dziękujemy pani Danucie, Jadzi i Beatce ciężko pracującym w Komisji liczącej pieniądze – to ogromna odpowiedzialność! Podziękowań, dużo więcej!!! Dziękujemy wszystkim tym, którzy zaangażowali się w organizację 27. Finału WOŚP w Walimiu. Sie ma!

Więcej zdjęć tutaj.