RZECZKĄ SZANTY PŁYNĄ 25.08.2018

RZECZKĄ SZANTY PŁYNĄ 25.08.2018

Natchnieni zeszłorocznym wydarzeniem oraz przy współpracy Sowiej Grapy, Gminy Walim, Centrum Kultury i Turystyki w Walimiu, jak i grupie niezawodnych Sponsorów mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa na koncert z żeglarską nutą u podnóża Wielkiej Sowy, który odbędzie się w ostatnią sobotę wakacji, czyli 25.08.2018 – rozpoczęcie imprezy godzina 13.00!

Po raz kolejny wspaniały klimat będą tworzyć cztery zespoły. Mamy przyjemność gościć na scenie wspaniały Zespół Szantowy NAJLEPSZY TIM ze Świebodzic, ZESPÓŁ BANANA BOAT, jak i niezapomniany duet: Andrzeja Koryckiego oraz Dominikę Żukowską. Po raz pierwszy będziemy mogli u nas słuchać i oglądać Zespół JAN i KLAN, laureata wielu festiwali szantowych, który zgodził się wystąpić w dwóch odsłonach podczas naszego sierpniowego wieczoru.

Podczas koncertu zapraszamy do części z plenerowym cateringiem, gdzie serwowana będzie m.in nasza ZUPA RYBNA, zapraszamy do oglądania, i nie tylko oglądania, stoisk z lokalnymi wyrobami, towarami i pracami lokalnych wystawców i artystów. Dla najmłodszych przygotowujemy gry i zabawy oraz upragnione malowanie buziek przez „ciocię Roxi” z Letniej Szkoły Żeglarskiej w Boszkowie, gdzie dzieciaki wspaniale spędzają czas na obozach żeglarskich!.

Tak dużą imprezę możemy dla Państwa zorganizować dzięki wsparciu sponsorów, i w tym miejscu szczególne podziękowania płyną do:

Gminy Walim wraz z Wójtem Adamem Hausmanem, Panią Sekretarz Aleksandrą Ignaszak oraz całej Rady Gminy wraz z Łukaszem Kazkiem – inicjatorem przedsięwzięcia,
Centrum Kultury i Turystyki w Walimiu wraz z p. Dyrektorem Pawłem Brzozowskim
WSSE KULTURALNIE – Invest Park w Wałbrzychu
NAJACHTY.PL wraz z P. Arkiem Malickim
Firmy SKALTECH spółka z o.o.
Firmy Termet SA
Firmy Tester sp. z o.o.
Firmy IGOPAK
Świdnickiego Klubu Żeglarskiego QBRYG
Firmy KORMET
Firmy Q-bis
Firmy Łaźnia
LETNIEJ SZKOŁY ŻEGLARSKIEJ wraz z Michałem, Anią i ROXI.

Nieocenioną pomoc oraz wsparcie techniczne otrzymujemy również od przyjaciół, którzy prowadzą swoje firmy:

OGRODY SZMIDLA
KWIACIARNIA CHABEREK – Świdnica
Komis samochodowy MORIS CARS – Świebodzic
Za patronat medialny dziękujemy Telewizji DAMINFO Wałbrzych !!!

ZAPRASZAMY SERDECZNIE wszystkich miłośników piosenek żeglarskich, szant, i morskich ballad – LICZYMY NA WAS !