Warning: The magic method Bridge\Shortcodes\Lib\ShortcodeLoader::__wakeup() must have public visibility in /home/klient.dhosting.pl/ckitwalim/ckit.walim.pl/public_html/wp-content/plugins/bridge-core/modules/shortcodes/lib/shortcode-loader.php on line 27
Zapraszamy na Jarmark Średniowieczny już 19-20 maja - CKiT Walim
 

Zapraszamy na Jarmark Średniowieczny już 19-20 maja

Zapraszamy na Jarmark Średniowieczny już 19-20 maja

Gmina Walim, Centrum Kultury i Turystyki w Walimiu oraz Bractwo Zamku Grodno zapraszają na XIII Jarmark Średniowieczny, które odbędzie się 19 i 20 maja 2018 r. w Zamku Grodno w Zagórzu Śląskim.

Chcielibyśmy przenieść Państwa, w odległe czasy średniowiecza. Sprawić by na kilka chwil zapomnieli Państwo o codziennym życiu i dali się porwać urokowi i magii dawnej epoki.
Gwarantujemy, że nie będą Państwo chcieli szybko odjeżdżać, za to chętnie odwiedzą Nas ponownie. Wszystkie występy oraz całodzienne wystawy rzemieślników, pokazy tańców, walk oraz różnego rodzaju konkurencje zarówno dla osób związanych z Bractwem, jak i przede wszystkim dla turystów, mają na celu pokazanie dawnego życia na zamku.

Szczegółowy harmonogram znajdą Państwo poniżej. Zachęcamy także do odwiedzenia oficjalnej strony Jarmarku Średniowiecznego dostępnej tutaj.

Wstęp na teren Imprezy jest bezpłatny! Ceny za zwiedzanie Zamku Grodno pozostają bez zmian i znajdą je Państwo tutaj.

Zapraszamy!