Warning: The magic method Bridge\Shortcodes\Lib\ShortcodeLoader::__wakeup() must have public visibility in /home/klient.dhosting.pl/ckitwalim/ckit.walim.pl/public_html/wp-content/plugins/bridge-core/modules/shortcodes/lib/shortcode-loader.php on line 27
Z PROMOCJĄ NA XXIII TARGACH – REGIONY TURYSTYCZNE “NA STYKU KULTUR” W ŁODZI - CKiT Walim
 

Z PROMOCJĄ NA XXIII TARGACH – REGIONY TURYSTYCZNE “NA STYKU KULTUR” W ŁODZI

Z PROMOCJĄ NA XXIII TARGACH – REGIONY TURYSTYCZNE “NA STYKU KULTUR” W ŁODZI

Międzynarodowe Targi Turystyczne są idealnym miejscem dla osób poszukujących atrakcyjnej oferty wakacyjnej, wyjazdów weekendowych czy też  spędzenia interesującego dnia z dala od zgiełku miasta. Są one również doskonałą  możliwością  dla wystawców,  prezentujących potencjał turystyczny swojego mikroregionu, a także okazją, aby być zauważonym i zapamiętanym na długi czas.

Dlatego też Gmina Walim wraz z Centrum Kultury i Turystyki w Walimiu oraz grupą „Zjednoczeni Pasją”, pragnąc zaprezentować “Krainę sowiogórskich tajemnic” gościła w dniach 17 – 19 marca  2017 roku w hali EXPO-Łódź podczas XXIII targów pn. “Regiony Turystyczne – NA STYKU KULTUR”. Pojawiliśmy się wśród niemalże 160 wystawców, aby w myśl tegorocznego hasła targów “Daj się urzec”, osobiście oczarować i zachęcić do odwiedzenia naszej “Małej Ojczyzny”.

Nic bowiem tak nie zachęca, jak bezpośredni, szczery kontakt i zaprezentowanie bogatej oferty, poprzez ukazanie wszystkich walorów naszej Krainy sowiogórskich tajemnic. Dzięki rozmowie, nawiązywaniu bliższych relacji, mieliśmy możliwość przekonania do zawitania w Gminie Walim zarówno tych, którzy jeszcze u nas nie byli, by na własne oczu ujrzeli piękno nas otaczające,  jak i osób znających nasz teren, aby osobiście odkryli wszelkie zmiany zachodzące na naszym terenie. Zapraszaliśmy na wydarzenia kulturalno – rozrywkowe, rozdawaliśmy ulotki i foldery promocyjne, odpowiadaliśmy na liczne pytania oraz wyjaśnialiśmy wszelkie wątpliwości.

Przy naszym stoisku zatrzymywało się liczne grono zainteresowanych przygotowaną przez nas ofertą. Jednakże największym powodzeniem cieszyły się dwie nasze sowy – jak zawsze –  chętnie pozujące do zdjęć. Żaden z przechodniów nie mógł się również oprzeć przepysznym ciastom, babom i ciasteczkom, a także „pajdom” tradycyjnie wypiekanego chleba ze smalcem i ogórkiem małosolnym oraz ekologicznym herbatkom, przygotowanymi przez członków “Zjednoczeni Pasją”.

Zapraszamy do Gminy Walim do zgłębienia i odkrycia jej uroków i  tajemnic.

Tekst i foto: UG w Walimiu