Warning: The magic method Bridge\Shortcodes\Lib\ShortcodeLoader::__wakeup() must have public visibility in /home/klient.dhosting.pl/ckitwalim/ckit.walim.pl/public_html/wp-content/plugins/bridge-core/modules/shortcodes/lib/shortcode-loader.php on line 27
Oferta zajęć Centrum Kultury i Turystyki - CKiT Walim
 

Oferta zajęć Centrum Kultury i Turystyki

Oferta zajęć Centrum Kultury i Turystyki

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe do uczestnictwa w bezpłatnych zajęciach artystyczno-edukacyjnych.

„Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni.” – Paul Morphy – amerykański arcymistrz szachowy.
Nauka gry w szachy sprzyja wszechstronnemu rozwojowi, kształci pamięć, umiejętność abstrakcyjnego i logicznego myślenia, rozwija wyobraźnię przestrzenną. Dlatego też wpływa na rozwój intelektualny, zwiększa aktywność umysłową oraz rozbudza twórcze zdolności!

A jeśli rozpiera Cię energia…Taniec to dla Ciebie sposób na dobrą zabawę… A może marzysz o karierze tancerza na Brodwayu?
Przyjdź do nas! Właśnie na Ciebie czekamy!

Na warsztatach tanecznych rozwiniesz swoje poczucie rytmu i koordynację ruchową. Nauczysz się wybranych technik, dzięki którym Twój taniec będzie zachwycał wszystkich dookoła!

Jeśli chcesz tworzyć niepowtarzalne dzieła… Jeżeli czujesz, że siedzi w Tobie choć odrobina artystycznej duszy… A może ktoś powiedział Ci, że sztuka nie jest dla Ciebie? Przyjdź do nas koniecznie! Na warsztatach plastycznych wykonasz prace w technikach takich jak malarstwo, rysunek i w wielu innych. Dowiesz się, dlaczego czarno-biały rysunek może być pełen barw!

Ćwiczenia ogólnorozwojowe to zajęcia poprawiające kondycję fizyczną, wzmacniające i ujędrniające wszystkie partie mięśniowe, od mięśni grzbietu aż do mięśni ud, pośladków i nóg.

Do zobaczenia!